Przykładowe hasło reklamowe

O grupie

Grupa konsultingowa GESTOR jest inicjatywą zespołu specjalistów o wieloletnim doświadczeniu, świadczących profesjonalne usługi doradcze na rzecz zarówno podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych. Kompleksowość świadczonych przez nas usług oraz praktyczne rozwiązania proponowane prywatnym podmiotom gospodarczym i instytucjom publicznym, pozwalają nam obsługiwać Klientów w całym kraju.

Sukces naszych przedsięwzięć zawdzięczamy nie tylko zespołowi partnerów tworzących Grupę, ale również naszym ekspertom reprezentującym różne obszary specjalizacji, których umiejętności i doświadczenie pozwalają zrealizować każde przedsięwzięcie. Znakomite efekty uzyskujemy zarówno dzięki styczności z aktualnymi zagadnieniami praktycznymi, jak i stałemu podnoszeniu naszych kwalifikacji zawodowych.

W ramach Grupy zrzeszonych jest szereg kancelarii, między innymi radców prawnych, adwokatów i notariuszy, czy doradców podatkowych. Na rzecz Grupy pracują również biura audytorów, rzeczoznawców majątkowych, biegłych rewidentów oraz agentów ubezpieczeniowych i tłumaczy przysięgłych. Od chwili powstania Grupa Gestor korzysta z szerokiego grona ekspertów wywodzących się w krajowych i zagranicznych ośrodków naukowych. Współpracujemy z szeregiem fachowców z różnych dziedzin począwszy od dyscyplin prawniczych i ekonomicznych, poprzez ubezpieczeniowe, po lingwistyczne. Struktura współpracy ma na celu spełnienie oczekiwań obecnych i potencjalnych Klientów, związanych z realizowanymi przez nich przedsięwzięciami gospodarczymi.

Nasze usługi świadczymy zarówno w ramach stałej i kompleksowej obsługi, jak również na podstawie czasowego kontraktu na realizację konkretnego projektu. Prowadzimy działalność w kliku obszarach, z czego do najważniejszych należy profesjonalne doradztwo prawne, finansowo-podatkowe oraz ubezpieczeniowe. Zakres naszych usług uzupełnia koordynowanie działań związanych z pozyskiwaniem i wydatkowaniem środków Unii Europejskiej, zarządzaniem i obrotem nieruchomościami, realizacją projektów marketingowych. Realizację powyższych działań z udziałem podmiotów zagranicznych umożliwia współpraca z szerokim gronem tłumaczy przysięgłych. Stale rozwijamy zakres świadczonych usług, aby kompleksowo rozwiązywać problemy stojące przed naszymi Klientami.

Relacje z Klientami budujemy w oparciu o przejrzyste i uczciwe zasady współpracy, dbając przede wszystkim o wysoką jakość świadczonych usług oraz partnerski klimat współpracy. Zależy nam, aby w ten sposób wypracować rozwiązania, które będą odpowiedzią na Państwa rzeczywiste potrzeby i problemy. Zaufanie budujemy dzięki zachowaniu standardów profesjonalizmu i etyki zawodowej, ze szczególnym naciskiem na poufność Państwa danych. Klientom korzystającym z usług Grupy gwarantujemy wysoki poziom merytoryczny wszystkich naszych działań, zapewniamy elastyczne warunki współpracy, konkurencyjne ceny, stałą kontrolę procesu realizacji zleceń oraz ich krótkie terminy realizacji. Elementem wyróżniającym nas na rynku jest kompleksowe i rzetelne podejście do każdego zlecenia. Dokładnie zapoznajemy się z każdą sprawą, sprawdzamy wszelkie okoliczności faktyczne i prawne, aby znaleźć rozwiązanie, które w najlepszy sposób prowadzi do celu, który Państwo przez nami postawią.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Grupy Gestor oraz zachęcam do korzystania z naszych usług.

dr Grzegorz Chałupczak
Koordynator Grupy